Schotland, verhalen en smaken

Op vrijdag 23 oktober ga je op ontdekkingsreis door Schotland. Via beelden en verhalen leer je meer over de cultuur, de Highlands en de whisky. Een gezellige avond voor iedereen die nieuwsgierig is naar dit bijzondere land.

Een avond over Schotland: verhalen, cultuur en whisky

Op vrijdag 23 oktober nemen we je mee naar Schotland. Niet met een vliegtuig, maar via beelden, verhalen en een proeverij. Je ontdekt wat dit land zo bijzonder maakt: de ruige Highlands, de mysterieuze eilanden, de oude kastelen en de rijke cultuur. Een avond die je anders laat kijken naar een land vol karakter.

Van cultuur tot whisky

Naast de verhalen en wetenswaardigheden over Schotland maak je ook kennis met de wereld van de Schotse whisky. Je leert meer over de verschillende whiskyregio’s en proeft een aantal whisky’s. Zo combineer je cultuur met een echte Schotse beleving.

Praktische informatie

Het evenement vindt plaats op vrijdag 23 oktober van 19.30 tot 22.00 uur bij Centrum de Zin in Harderwijk. De toegangsprijs is 10 euro, inclusief de proeverij. De avond is voor iedereen: of je nu al dol bent op Schotland of er gewoon meer over wil weten.